OQ1371510300G
MFR.Part #
OQ1371510300G
JLCPCB Part #
C6622481
Description
-40℃~+115℃ 1 13 13P 1x13P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS