OQ1371500300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1371500300G
JLCPCB Part #
C7017150
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 13 13P 1x13P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS