OQ1312800300G
MFR.Part #
OQ1312800300G
JLCPCB Part #
C5839171
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 13 13P 1x13P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS