OQ1300510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1300510000G
JLCPCB Part #
C5817067
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 13 13P 1x13P 20A 300V 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS