OQ1254800300G
MFR.Part #
OQ1254800300G
JLCPCB Part #
C7322362
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 12 12P 1x12P 20A 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS