OQ1254000300G
MFR.Part #
OQ1254000300G
JLCPCB Part #
C6944106
Description
-40℃~+115℃ 1 12 12P 1x12P 20A 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS