OQ1212810300G
MFR.Part #
OQ1212810300G
JLCPCB Part #
C6346015
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 12 12P 1x12P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS