OQ1212510300G
MFR.Part #
OQ1212510300G
JLCPCB Part #
C6622428
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 12 12P 1x12P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS