OQ1212500300G
MFR.Part #
OQ1212500300G
JLCPCB Part #
C6248812
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 12 12P 1x12P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS