OQ11B1510000G
MFR.Part #
OQ11B1510000G
JLCPCB Part #
C6248806
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 11 11P 150V 1x11P 2.5mm 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS