OQ1171800300G
MFR.Part #
OQ1171800300G
JLCPCB Part #
C5839039
Description
-40℃~+115℃ 1 11 11P 1x11P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS