OQ1171000300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1171000300G
JLCPCB Part #
C6134692
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 11 11P 1x11P 20A 300V 5mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS