OQ1153010000G
MFR.Part #
OQ1153010000G
JLCPCB Part #
C6134683
Description
-40℃~+115℃ 1 11 11P 1x11P 20A 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Open Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS