OQ1112810300G
MFR.Part #
OQ1112810300G
JLCPCB Part #
C6622406
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 11 11P 1x11P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS