OQ10B1510000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ10B1510000G
JLCPCB Part #
C6134671
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10 10P 150V 1x10P 2.5mm 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block