OQ1054810300G
MFR.Part #
OQ1054810300G
JLCPCB Part #
C6944010
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10 10P 1x10P 20A 300V 5.08mm Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS