OQ1053010000G
MFR.Part #
OQ1053010000G
JLCPCB Part #
C6345941
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10 10P 1x10P 20A 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Open Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS