OQ1012500300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1012500300G
JLCPCB Part #
C5838969
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10 10A 10P 1x10P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS