OQ0954510300G
MFR.Part #
OQ0954510300G
JLCPCB Part #
C6134642
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x9P 20A 300V 5.08mm 9 9P Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS