OQ0812510300G
MFR.Part #
OQ0812510300G
JLCPCB Part #
C5702786
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x8P 3.5mm 300V 8 8P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS