OQ0771800300G
MFR.Part #
OQ0771800300G
JLCPCB Part #
C3585600
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x7P 20A 300V 5mm 7 7P Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS