OQ0712000300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ0712000300G
JLCPCB Part #
C6248742
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 1x7P 3.5mm 300V 7 7P Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS