OQ0671510300G
MFR.Part #
OQ0671510300G
JLCPCB Part #
C5817779
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x6P 20A 300V 5mm 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS