OQ0671000300G
MFR.Part #
OQ0671000300G
JLCPCB Part #
C5702766
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x6P 20A 300V 5mm 6 6P Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS