OQ0571800300G
MFR.Part #
OQ0571800300G
JLCPCB Part #
C5702749
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x5P 20A 300V 5 5P 5mm Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS