OQ0512500300G
MFR.Part #
OQ0512500300G
JLCPCB Part #
C6943811
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x5P 3.5mm 300V 5 5P Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS