OQ0471800300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ0471800300G
JLCPCB Part #
C6943789
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x4P 20A 300V 4 4P 5mm Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS