OQ0371500300G
MFR.Part #
OQ0371500300G
JLCPCB Part #
C5817632
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x3P 20A 3 300V 3P 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS