OQ0371300000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ0371300000G
JLCPCB Part #
C7016741
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x3P 20A 3 300V 3P 5mm Board Side/Socket - Closed Orange Through Hole 插件,P=5mm Pluggable System Terminal Block