OQ0354510300G
MFR.Part #
OQ0354510300G
JLCPCB Part #
C6248683
Description
-40℃~+115℃ 1 1x3P 20A 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS