OQ0300500000G
MFR.Part #
OQ0300500000G
JLCPCB Part #
C7250763
Description
-40℃~+115℃ 1 1x3P 20A 3 300V 3P 7.62mm Board Side/Socket - Open Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS