OQ0300000000G
MFR.Part #
OQ0300000000G
JLCPCB Part #
C5702690
Description
-40℃~+115℃ 1 1x3P 20A 3 300V 3P 7.62mm Black Board Side/Socket - Open Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS