OQ0271000300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ0271000300G
JLCPCB Part #
C6943714
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x2P 2 20A 2P 300V 5mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS