OQ0253010000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ0253010000G
JLCPCB Part #
C3584815
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 1x2P 2 20A 2P 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Open Right-Angle 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS