NB07A0830000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
NB07A0830000G
Description
-40℃~+115℃ 1 12~28 1x7P 300V 7 7.5mm 7P 8A Female Plug Gray - Pluggable System Terminal Block ROHS