NA1150810000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
NA1150810000G
JLCPCB Part #
C7317106
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 11 11P 150V 2.54mm 3A Gray Through Hole 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS