N6S25T0N-504-3030
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
N6S25T0N-504-3030
JLCPCB Part #
C5687332
Package
Plugin
Description
1 100mW 500kΩ ±30% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS