N6S25T0C-504-3030
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
N6S25T0C-504-3030
JLCPCB Part #
C6930285
Package
Plugin
Description
1 100mW 500kΩ ±30% ±300ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS