N6L30T3N-103-3030
MFR.Part #
N6L30T3N-103-3030
JLCPCB Part #
C6242812
Description
1 100mW 10kΩ ±30% ±300ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS