N15TS-103A3030
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
N15TS-103A3030
JLCPCB Part #
C5819998
Package
SMD-4P,16x16mm
Description
1 10kΩ 150mW ±30% ±300ppm/℃ SMD-4P,16x16mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS