KY1701530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KY1701530000G
JLCPCB Part #
C6974094
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 17 300V 5mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS