KY0701530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KY0701530000G
JLCPCB Part #
C5745316
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 300V 5mm 7 7P Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS