KY0301520000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KY0301520000G
JLCPCB Part #
C6646452
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 3 300V 3P 5mm Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS