KV1550530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KV1550530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 15 15P 1x15P 300V 5.08mm Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS