KV1250530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KV1250530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 1.5~2.5 10A 12 12P 1x12P 300V 5.08mm Green Male Plug - Pluggable System Terminal Block ROHS