KR2301010000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KR2301010000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10A 14~26 1x23P 23 23P 300V 5mm Black - Pluggable System Terminal Block ROHS