KP0301520000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KP0301520000G
JLCPCB Part #
C5744994
Package
Plugin,P=6.35mm
Description
1 3 300V 30A 3P 6.35mm Green Through Hole Plugin,P=6.35mm Screw Terminal Blocks ROHS