KK0661530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KK0661530000G
Description
-40℃~+115℃ 1 10.16mm 1x6P 300V 55A 6 6P 6~20 Female Plug Green Screw 螺钉连接(M4.5) - Pluggable System Terminal Block ROHS