KI2050530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KI2050530000G
JLCPCB Part #
C17444535
Package
P=5.08mm
Description
1 1.5~2.5 10A 1x20P 20 20P 300V 5.08mm Green Male Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS