KI1450530000G
MFR.Part #
KI1450530000G
JLCPCB Part #
C17327357
Package
P=5.08mm
Description
1 1.5~2.5 10A 14 14P 1x14P 300V 5.08mm Green Male Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS